הפורום הגדול בישראל לדיני משפחה והליכי גירושין עומד לרשותך 24 שעות ביממה...
פורום גירושין ודיני משפחה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

 מרכז המידע להליכי
גירושין ודיני משפחה
בהנהלת עו"ד שרון סגל
בהנהלת עו"ד
שרון סגל

להתגרש בתנאים שלך! פתרונות יצירתיים בענייני משפחה
וגירושין בהתאמה אישית עבורך
תמיד למען הזכויות שלך יעוץ מומחים בנושא ירושה וצוואה
ופתרון אפקטיבי לסכסוכי ירושים
לחזק את הזוגיות! הסכם ממון הוא הבטחון שלך
לעתיד שקט ורגוע
שמירה על האינטרסים שלך! הדרך לפירוק השיתוף
בליווי משפטי אישי ובהליך מזורז
נסיון ואסטרטגיה מנצחת! הדרך המהירה והאפקטיביות
לחלק את הרכוש המשותף שלכם!
xפורום דיני משפחה וגירושין


נושא
מחבר
תאריך ושעה

19/03/2018 12:32
התייעצות: אני רוצה לעבור לגור עם בן זוגי. מרחק של 18 קמ ממקום מגורי הנוכחי. המשמורת היא שלי, כאשר הסדרי השהות הם 9/5. אבי הילדות, לא מוכן לאשר מעבר של בית הספר שלהן. ניסיתי לשוחח עימו והצעתי שנלך לגישור כדי לנסות לפתור את הנושא. אחרי שמשך אותי שלושה חודשים, פנה לעו'ד, המקורב למשפחתו, ומתעקש שאת הגישור נעשה דרכו. סירבתי וביקשתי שיבחר מגשר אחר. הוא לא מסכים.
כרגע הוא עובד מול העו'ד ומנסח את הדברים שהוא דורש (עד עכשיו בשיחותינו לא הסכים לומר ).
מה אני עושה עכשיו? אני צריכה לפנות לעו'ד ולהמתין עד שהאב יעביר את התייחסותו? יש דרך לקדם את זה ?
תודה
18/03/2018 09:39
אשמח לעזרה בענייני גירושין

בהסכם גירושין רשום חוג 1 לילד בעלות מתנס.
האב בא בדרישה לרשום את הילד בן 17.5 לחדר כושר בטענה שזה חוג ובעלות של 281₪ לחודש כפול 12 חודשים.

רקע
הילד לא גר אצלי כשנה כתוצאה מהסתה חמורה של אביו נגדי,
הילד לא מדבר איתי בכלל כשנה.
מה חובה במקרה הנ״ל?

תודה
17/03/2018 19:04
שלום עורך דין גל

אני מתייעצת ושואלת עבור חברה.

היא ובעלה פרודים מזה ככמה חודשים והוא אף עזב את הבית.

היא משכירה דירה לבדה עם הילד והאבא מגיעה לכמה שעות לראות את הילד מתי שבא לו ולא בימים ושעות קבועות וגם לא לוקח את הילד אליו כל שבת שנייה.

שאלתי היא האם הוא אכן יכול להופיע אצלה בדירה מתי שמתחשק לו לראות את הילד, גם אם זה לא מתאים לה באותו רגע, בלי שיש לה יכולת לעשות עם זה כלום?

כמו כן הוא אינו משלם לה מזונות כלל, טוען שהוא לא חייב לה כלום רק אחרי שיתגרשו יתחיל לשלם.
אשמח לעזרה.
15/03/2018 06:42
שאלה לגבי בית דין רבני!

לאחר שנתיים וחצי פירוד, הבעל פתח 4 פעמים תביעת גירושין ולאחר שמאסתי מבגידות קללות ונסיונות מצידי לשלום בית, אני זו שדורשת גט!

למרות שכעת דורש הבעל שלום בית ,הדיינים נתנו את החלטתם לגט .

הגענו היום למתן גט, הגעתי עם כתובה ועד.
הבעל מסרב לתת גט .

בית הדין לא מאמין לו וכמובן שגם אני לא , ואמרו שיתנו פסק דין בנושא.

מה הם יכולים לפסוק במצב שכזה?
14/03/2018 13:32
שאלה חשובה: 2 ילדיי הגדולים גרים אצל הגרוש ובתקופה האחרונה אצל אימו, הסבתא... הרווחה זימנה אותי לוועדה על מנת לרשום את הסבתא למשפחה אומנת ופה מגיע החשש שלי, אני רוצה שיגורו איתי אני האמא שלהם! הילדים לא רוצים לגור אצלו כי אישתו על כדורי הרגעה ומתפרצת עלייהם ויש לציין ששתיי הקטנים אצלי. הקטנה מזוגיות שניה. מה עושים לחתום להם על מסמכים? מה להגיד?
12/03/2018 18:04
שלום
אני בתהליכי גירושין ורוצה הפרדה מוחלטת.
האם אפשר לאחר הסדר חוב לגשת לבנק במקרה שלי זה כבר ללכת לעו"ד של הבנק ולבקש לעשות הפרדה כלומר שההסדר יחלוק ל 2 ולכל אחד יהיה הסדר משלו ולא משותף?
13/03/2018 07:49
שלום רב ,
את צריכה לבצע הוראה לבנק , שאתם בתהליכי גירושין
יתר על כן , ראוי להגיד שאת חייבת להתייעץ עם עו"ד לגירושין באופן מיידי .

בברכה,
שרון סגל ,עו"ד

09/03/2018 06:51
שלום.
רציתי לשאול אתכם שאלה לגבי ידועה בציבור.
אני גרוש+2 הכרתי מישהי שהיא גם גרושה+1.
יש לי בית על שמי ללא משכנתא או שכירות.
במידה ונרצה לעבור לגור יחד בבית שלי ונגיד יקרה ונפרד אחרי כמה שנים יש אפשרות מהצד שלה להגיד שהיא ידועה בציבור ולדרוש חלק מהבית שלי ? או מזונות או משהו אחר ? או שבכלל אין לה מה לדרוש אם אין שום הסכם מההתחלה ?
13/03/2018 07:45
שלום רב
המלצתנו , לבצע הסכם ממון לידועים בציבור .

בברכה,

שרון סגל ,עו"ד
12/03/2018 08:07
אני פרוד כבר שלוש שנים. לא רצנו להתגרש כי אנחנו היחסים טובים ודי מסתדרים.

לאחרונה הצורך לסיים פרק עלה וניגשנו ליחידה ליישוב סיכסוכים ובנינו טיוטת הסכמות. העברנו אותה לעו"ד לניסוח כאשר הוא לקח וניסח את הסכם בהתאם. לדעתי הסכם לא מפרט יותר מידי מה קורה שלא נסכים על הדברים ועוד סיטועציות שאני אולי לא חושב עליהם.

השאלה: האם לתת את ההערות בעצמי כדי לסיים ולהמשיך הלאה או לתת לעוד עורך דין נוסף שהוא יהיה רק שלי לעבור?

נ.ב אני יודעה שיכולות להיות סיטואציות שונות במהלך החיים ואין לנו עניין של מלחמות בשום צורה...
12/03/2018 07:55
אני גרושה כבר שנתיים ויש לי 3 ילדים קטנים ( 6,4 ,3). יש מלא סיבות למה התגרשתי אבל מה שקרה הוא שלפני הגירושין גיליתי שבמשך 2 שנים הוא צילם מה שקרה בבית, הקליט אותי ועוד.. על מנת שיהיה לו אולי כוח.. אולי להראות שאני אמא מתעללת.. חחח.. צועקת על הילדים.. הסכמתי למשמורת משותפת. הסכמתי להכל.. רק שיילך. הדירה היא שלי ויכולתי למצוא עצמי במצב בו הוא נשאר פה.. לא רציתי מלחמות, רציתי שלילדים תהיה מראה של קשר שנגמר יפה. הוא התעקש על משמורת משותפת ברמה של חלוקת ימים ושעות... אמממממ... הוא לא קיים את חלקו, כל השנתיים הילדים לא ישנו אצלו, לא אכלו אצלו... ועוד.. הוא טיפוס מאוד מניפולטור.. אצלו אנשים הם חפצים. יש שימוש טוב.. אין שימוש.. ביי. לפני 3 חודשים הוא נפצע בתאונת דרכים ןלאור זה שאין לנו משפחה מורחבת הכנסתי אותו לביתי וטיפלתי בו, לפני חודש וחצי עבר ניתוח בגב. הייתי איתו.. אבל... הוא היה בלתי נסבל.. גם ככה הוא שייח סעודי ( מצטער גברים.. הכוונה לא להעליב...) אז כל דבר הוא רוצה באותו רגע, צעק, קילל.. ותמיד אני לא בסדר. פתאום קלטתי שאני באותו סרט לפני הגט. שבוע שעבר הוא התעצבן... כי רצה לישון בבוקר ולא היה יכול כי היה רעש בבית.. מה לעשות 3 ילדים קמים.. ןאז החליט שאני נבלה שמרררת לו את החיים. ברגע זה גירשתי אותו מהבית.. אבל מה.. מאותו יום. הוא החליט לקחת את הילדים.. הוא עלה איתם לבית שלא ניקה למעלה משנה, הוא נרדם כשהילדים ערים.. הבן שלי אמר שהם דורכים על הגוקים וחרקים.. הוא לא מקלח אותם, לא מצחצחים שיניים, הוא לא נתן לילד לצאת למפגש כיתתי כי הוא רצה שינקה את הבית וכמובן צייר את זה שהילד לא רצה.. וודאג שהילד יתקשר כדי שתהיה הקלטה. .. אני חושבת שהבנתם עד עכשיו את המצב.. אפילו מרוב עצבים היה יום שכתבתי לו שייקח את הילדים כי הו אבא נהדר... ככה זה שמייאשים אותך. אני לא חושבת שהם צריכים לישון אצלו, הוא גם מסית נגדי.. נגד אחי, אשר עוזר לי ברמה יומית עם הילדים, בשבת לא נתן להם אוכל ושלח אותם לצהריים אליי.. ( אגב.. הוא שכר דירה 2 קומות מעליי.. וזה סיוט)... אז מה עושים ? האם שופט יקשיב לי ? האם להכנס למאבק ולפתוח מאבק משמורת ? מה טוב לילדים שלי, לאהבת חיי? אמא כאובה.
11/03/2018 11:22
היי
לקרובת משפחה שלי יש משפט מחר בבית המשפט לענייני משפחה, בקשה לצו הגנה מהגרוש שלה. הוא תמיד מגיע לבניין שלה, עושה לה בושות ולפעמים נכנס לבית ללא ידיעתה, מפתיע אותה בכל מיני מקומות שהיא הולכת אליהם.

כל פעם נותנים לו צו הרחקה של חודש לכל היותר.

מה ניתן להגיד במשפט בשביל שיאריכו את זה? האם יש דרך חוקית להוציא צו הרחקה קבוע או לשנה נניח?
04/03/2018 16:49
אני בת 25 התחתנתי רק לפני 4 חודשים. שבוע אחרי החתונה התחילו המריבות (לפני כן יצאנו 3 שנים ותמיד היה מריבות והשלמנו והבטיח שאחרי חתונה הכל יסתדר).

בעלי המון פוגע בי יורד עלי אומר שאני כלום יורד על המשפחה שלי ... ויש ימים שהוא יותר מידי טוב זאת אומרת כשאני עושה הכל בשבילו הכלל נוא בעננים הוא רוצה שכל שישי אני יהיה בבית יבשל לו רק התחתנתי כל השבוע אני קורעת את עצמי בעבודה הוא לחוץ מאד מהכסף כל הזמן בדאגות וזה מקשה עלי מאד.. אני ובעלי לא באותה חשבון הסיבה כי אני לא מרגישה שיכולה לקנות לעצמי אני בחשבון ניפרד וכל היום שואל ויורד עלי את לא משלמת שכירות תשלמי צורח כל הזמן יורד עלי תעשי את כל הקניות של הבית תתדלקי את הרכב .... ועוד משהו גם בבית שלו הוא מסוכסך הוא מדבר לאמא ואבא שלו בצורה זוועתית שאני בוכה מיזה... הוא לא מסתדר אם אף אחד מהבית שלו וההורים שלו אנשים מדהימים נותנים לו הכל.. אני לא יודעת למה הוא מתנהג ככה איך זה מגיע ומה אפשר לעשות... במוצאש החלטתי לעזוב את הבית וחזרתי להורים שלי הוא לא מתקשר לא מתעניין כלום... השאלה אם כדי להתגרש ממנו שזה מצב שאי אפשר לשנות או .....

ועוד משהו מתחילת הנישואים הוא מאיים עלי ברבנות כל הזמן את מעצבנת אותי יאללה מחר לרבנות וכל הזמן אני צריכה להתחנף להגיד די בא נרגע הכל טוב בא ניפתור וכו ...

מה דעתכם? להתגרש ממנו?
08/03/2018 15:03
שלום רב
לכי ליועצת זוגית על מנת להתייעץ .

בברכה,
שרון סגל ,עו"ד
08/03/2018 12:16
היה לנו תיק אפוטרופסות שהתנהל בבית המשפט לענייני משפחה , מונה גוף זר חיצוני למשפחה ולכן הגשנו ערעור לבית המשפט המחוזי , בתיק שהיה בבית המשפט לענייני משפחה בגלל המצב הכלכלי של המשפחה התיק היה מיוצג ע"י עורכי דין מטעם הסיוע המשפטי , אחרי שבערעור הסיוע המשפטי סרב למנות עורך דין נוסף מטעמו , לווינו כסף מבני משפחה ומכרים כדי לשאת בעלויות עורך דין פרטי , הגשנו בקשה מסודרת בה שטחנו את הטענות ועוד בקשה נפרדת לפטור אותנו מערבון או להפחיתו משמעותית , הצדדים בתיק הגיבו ואז ניתנה החלטה בתיק - "....בעניין מצבו הכלכלי של המבקש , לא נפרשה תמונה מלאה , ולא צורפו פרטי חשבון בנק מעודכנים . בנוסף לכך לא ניתן הסבר לאופן מימון שכר בא כוחו של המבקש. די אפוא , באלו כדי לקבוע שהמבקש לא הראה כי מצבו הכלכלי דחוק עד כי אינו מאפשר את תשלום האגרה ואת הפקדת העירבון בסכום שנקבע.
הסכום הוא 10,000 ערבון ואגרה על סך 1300 .

האם ניתן לערער על החלטת הרשמת ולהוסיף מסמכים שמעידים על כך המבקש מתקיים מקצבת הבטחת הכנסה והתשלום לעורך דין הוא מהלוואות שנתנו לו ע"י בני משפחה?
והאם הערעור על ההחלטה הזו יעלה כסף ? עבור פתיחת תיק נוסף ? ואם כן כמה?

תודה רבה והמשך יום טוב
08/03/2018 14:56
שלום רב ,
בהחלט ניתן לערער אולם כדאי להתייעץ עם העו"ד האם יש סיכויי ערעור לכך .

בברכה,
שרון סגל ,עו"ד
08/03/2018 11:07
שואל עבור חבר קרוב. חברי חתם על הסכם שבו הוא מוותר לגרושה על הכל הבית תכולת הבית רכב היו נשואים כ 25 שנים שניהם עבדו שכירים. הוא משלם מזונות על 4 ילדים הלוואה מהעבר וחשבונות על דירת קטנה שהוא שוכר הוא במצב שאין לו כסף לקנות אוכל שכרו נמוך עובד שעתי.חברי אומר שחתם כי גרושתו שמה אותה במצב של לחץ חזק מאד. במשך שנים הוא חי תחת טרור ושליטה חזקה מאד של אותה אישה שגם בגדה בו כעת המאהב חי איתה אותו בן זוג חדש זומם לקחת את הבית הוא נוכל יש תכנון לחתונה שלה בהמשך היא מאוהבת עד הגג. עורכת הדין של אותו גרוש לוקחת לא מעט כסף שאין לו הוא נכנס עמוק לבוץ כלכלי אין לו עזרה כלכלית מהמשפחה אין להם אפשרות. עורכת הדין טוענת שניתן לבטל חוזה ולרשום מחדש חצי חצי כך שלא יהיה חד צדדי על הכל הבית וכל הרכוש ולא רק הקטנת גובה המזונות.. חברי מרגיש חסר ביטחון להתעסק בענייני בית משפט לבד ומאידך הוא חי על הקצה והמצב שלו הכלכלי קשה מאד.האם זה נכון ניתן לבטל חוזה? האם הוא זורק כסף לפח בתשלום לעורכת הדין ורק מעמיק את מצבו הרע כלכלי. האם הוא יכול להגן על הבית עבור ילדיו מפני הגבר החדש שאתו היא תתחתן?הוא אבא מסור משקיע בילדיו כואב את כאבם ומצטער על הטעות שעשה.
08/03/2018 14:54
שלום רב ,
הנושא נדון רבות ולראייה מאמרי בנושא ביטול הסכם גירושין באתר.
יתר על כן , ראוי להגיד שכל מקרה לגופו ולכן הוא יכול להתייעץ עם עו"ד נוסף על מנת להבין היטב את מצבו המשפטי .


בברכה,
שרון סגל ,עו"ד
07/03/2018 15:30
שאלה בנוגע לתביעת מזונות והוצל"פ
תבעתי מאבי מזונות כשהייתי חיילת, השופטת קבעה שעליו לשלם סכום מסוים על כל חודש בו הייתי חיילת רטרואקטיבית ובעתיד עד סוף השירות הצבאי. הוא לא הגיע לדיון עם השופטת וגם לא שילם את המזונות שנקבע שהוא צריך לשלם. הגעתי להוצלפ, אמרו לי שאני צריכה להצמיד את הסכום למדד ולעבור עוד כל מני הליכים בירוקרטיים מתישים.

אני כבר 4 שנים משוחררת ולא יודעת איך להתמודד עם ההוצלפ והבירוקרטיה, אני סטודנטית וזקוקה לכסף הזה נואשות כדי לא להכנס לחובות. אני צריכה ליווי וסיוע מקצועי כדי לדעת איך לקבל את הכסף שמגיע לי כדין. האם יש ארגון שמציע עזרה שכזו? אפילו בתשלום סמלי? האם למישהו יש עצה עבורי? תודה.
07/03/2018 16:49
שלום ,
בהחלט את מוזמנת לפנות אלינו נעזור לך ברצון

בברכה,

שרון סגל ,עו"ד
גירושין
07/03/2018 10:34
שלום רב,

הייתי בפגישת ייעוץ אצל עו"ד לענייני גירושין (עליה כמובן שילמתי). בפגישה קיבלתי מהעו"ד הצעת מחיר להסכם גירושין, עליה כמובן שרק אני אשלם ללא בעלי, מכיוון שבעלי לא מעוניין לפנות לעו"ד והוא רוצה לערוך את ההסכם ביננו.
העו"ד הציע לשוחח עם בעלי ולהיות נייטרלי, תוך שהוא מציע לקבל את כל הדרישות שלו רק כדי שאקבל את הגט בקלות.
אנחנו זוג ללא רכוש, עם ילד קטין אחד ועל מרבית הדברים אנחנו מסכימים כך שמדובר בהסכם גירושין יחסית קל.
שאלתי היא האם יש עו"ד שמסכימים לייעץ בהסכם גירושין שהוכן מראש, מכיוון שלמרות התנגדות בעלי חשוב לי לבדוק את ההסכם כדי להימנע מבעיות בעתיד ובסכום סביר לשירות זה?
07/03/2018 11:52
שלום רב ,
לכי להתייעץ עם עו"ד אחר יכול להיות שהוא יסכים .

בברכה,

שרון סגל ,עו"ד
06/03/2018 19:42
שואלת בשביל חברה: "אני כרגע בהריון מבן זוגי לשעבר! (רווקה בהריון) מאיים עליי שלא ישלם מזונות ושהוא רוצה משמורת משותפת על ילדה שטרם נולדה על מנת שלא ישלם לי כלום.

שאלותיי:

א. האם הוא יכול להתכחש להריון?
ב. אם יסרב לשלם לי מזונות מי ישלם לי?
ג. האם יש גיל מינימום בו ניתן לבקש משמורת משותפת?
ד. מתי להתחיל בתהליכים נגדו?
07/03/2018 09:32
שלום ,
חברתך מוזמנת להתקשר לייעוץ קצר ללא עלות נשיב על השאלות ברצון .

בברכה,
שרון סגל ,עו"ד
07/03/2018 07:41
האם גרושים יכולים להמשיך לגור באותה הדירה על מנת לחסוך עלויות בגלל מצבם הכלכלי שלהם בנפרד. חיים בקושי רב כול אחד בנפרד. וזה לצמצם עלויות בשלב זה.
07/03/2018 09:31
שלום רב ,הנושא הועלה רבות במסגרות שונות כולל בעיתונים .
נא קראי את המאמר גירושין פיקטיביים .

בברכה,
שרון סגל ,עו"ד
06/03/2018 07:23
בוקר טוב

מקווה שתוכלו לעזור לפתור את הסוגיה: סעיף בהסכם גירושין קובע כי האב יקבל הילדים במחצית חגי ישראל והחופשות מבית הספר לסירוגין כך שהילדים ישהו אצל כל הורה פעם אחת באותו חג / חופשה במחזור של שנתיים.

האם טוענת שהכוונה היתה גם למחצית החופש הגדול והאב טוען שלא התכוונו לחופש הגדול. איך פותרים סוגיה כזאת?
06/03/2018 13:51
שלום רב ,
החוק קובע באין הסכמה פונים לבית המשפט למשפחה .

בברכה,

שרון סגל עו"ד
06/03/2018 08:18
היי. ברצוני לברר סיטואציה מסויימת. השנה ערב חג פסח יוצא על יום שישי. הסופש הזה הוא סופש שאני אמורה להיות עם הילדים, אך הם אמורים להיות עם הגרוש שלי השנה. כך שהחג גובר על השבת והם יהיו עם הגרוש. השאלה היא מה קורה בהמשך... השבתות מתחלפות (שבת אחכ הם אצלי וממשיכים משם) או שאני אמורה לעשות שתי שבתות רצוף על מנת לחזור לסדר? כל אחד מאיתנו מושך לכיוו אחר. ללא הסכמה. מה הפתרון הנכון וההגיוני, ומה בדרכ עושים? מעדיפים לא לערב בית משפט?
06/03/2018 13:50
שלום רב ,
הפתרון הנכון להתייעץ עם עו"ס לקבל פתרון לבעיה .

שרון סגל עו"ד
06/03/2018 11:37
אני בתהליך גירושים , הינו ביחד 6 שנים , נשואים שנתיים ויש לי בת מהממת בת 9 חודשים. בעלי לפני שנה החליט שהוא רוצה להיות עצמאי ולהיכנס לעסק קיים. העסק הוא מסעדה בקניון. אני באותה תקופה היתי בחודש 3 בהריון. סגרנו את כל הפרטים , הובטח כי הכנסה חודשית שלו תיהיה 8 אלף ומעלה, בחודש הראשון שהוא נכנס הוא כן משך משכורת והכל היה בסדר למרות השעות המטורפות שהוא עבד ואני היתי כל הזמן לבד. בחודש השני התחילו כל הבעיות, פתאום חודש אחרי חודש הוא לא מביא משכורת , מתקיימים רק מהמשכורת שלי , לאחר כמה חודשים התברר לי כי הם החליטו לשנות את כל הקונספט של המסעדה וכל הכסף הולך על שינויים. כל חודש אני רבה איתו לגבי הכסף ושהכל על הכתפיים שלי, הגעתי למצב שבחודשים האחרונים להריון היתי מאושפזת מס' פעמים ולא יכולתי להחסיר יום אחד בעבודה כי כל ההוצאות כולל הלוואה על העסק היו על הכתפיים שלי. כל מה שביקשתי ממנו שיתן לי להיות עם הילדה שלי חצי שנה בבית ואז אני יחזור לעבוד . לאחר הילדה הוא בכלל הפסיק להביא כסף ועבד בסביבות 14 שעות ביום. לא היתי לי עזרה ממנו לא בבית ולא כלכלית , בסופו של דבר נשברתי ובאוגוסט גירשתי אותו מהבית. עכשיו אני בתהליך גירושים , הוא לא משלם לי מזונות כי לטענתו אין לו מאיפה , אני נשארתי בדירה שכורה עם ילדה משלמת גם את כל החובות שנשארו בדירה. מוותרת על הכל בחיים , כולל זה שאני קונה אוכל לילדה ולעצמי מקציבה 100 שקל לשבועיים , אין לי שום תמיכה מההורים ואמא שלי לא רוצה אפילו בסופש לשמור על הילדה שאני אצא אפילו פעם אחת להתאורר. אני מרגישה אבודה לגמרי אני לבד עם הילדה , המשפחה שלו מאשימה אותי שאני תמכתי בו להיכנס לעסק , אז גם הם לא שותפים לעזרה עם הילדה. אין לי אפילו כסף לשים אותה במסגרת אני נעזרת בסבתא שלי ששומרת לי על הילדה כי אני לא יודעת מאיפה להשיג עוד כסף לגן, הוא לא בא ולא רואה את הילד. וכל פעם שאני מתעקשת שיבוא כי היא צריכה להכיר את אבא שלה , הוא תמיד מבריז לי. אני לא רואה אור בקצה המנהרה , כי אני לבד כל מה שאני רואה זה בית ועבודה , אני חושבת שאני רוצה יחסים חדשים אבל גם זה בלתי אפשרי כי אני לא יוצאת ולא יכולה לקחת בייביסיטר . אשמח לשמוע מבנות שאולי גם היו במצבי וגם אם אני יכולה להתעקש בבית משפט שהוא לגמרי לא יהיה שותף לחיים של הילדה ? כי במשך תשעה חודשים הוא ראה אותה אולי בקושי 10 פעמים.

איך אני מתמודדת איתו? מה אני אמורה לעשות בשביל לחזור לחיים נורמליים במצב קשה כזה?
06/03/2018 13:49
שלום רב ,
הטיפ החשוב ביותר שאני יכול לתת לך הוא לכי להתייעץ עם עו"ד גירושין על מנת לקבל חוו"ד עבור מצבך .

בברכה,

שרון סגל עו"ד
: עבור אל עמוד

הליכי גירושין פורום משפחה יצירת קשר 052-2226699