הפורום הגדול בישראל לדיני משפחה והליכי גירושין עומד לרשותך 24 שעות ביממה...
פורום גירושין ודיני משפחה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

 מרכז המידע להליכי
גירושין ודיני משפחה
בהנהלת עו"ד שרון סגל
בהנהלת עו"ד
שרון סגל

להתגרש בתנאים שלך! פתרונות יצירתיים בענייני משפחה
וגירושין בהתאמה אישית עבורך
תמיד למען הזכויות שלך יעוץ מומחים בנושא ירושה וצוואה
ופתרון אפקטיבי לסכסוכי ירושים
לחזק את הזוגיות! הסכם ממון הוא הבטחון שלך
לעתיד שקט ורגוע
שמירה על האינטרסים שלך! הדרך לפירוק השיתוף
בליווי משפטי אישי ובהליך מזורז
נסיון ואסטרטגיה מנצחת! הדרך המהירה והאפקטיביות
לחלק את הרכוש המשותף שלכם!
x

סיוע משפטי למתגרשים צוואות וירושות חלוקת רכוש פירוק שיתוף הסכמי ממון
פורום דיני משפחה וגירושין


נושא
מחבר
תאריך ושעה

16/07/2018 05:08
ברשותכם אשאל 2 שאלות הנוגעת לענייני ירושה: בעוד הרבה הרבה הרבה שנים, לאחר פטירתי. 1) אם נשארתי רווקה ואם רשמתי את הרכוש על שם ההורים - לאן הרכוש ילך? 2) אם נשארתי רווקה והרכוש על שמי - יש לי אחים לאן הרכוש ילך? תודה רבה מראש.
15/07/2018 07:43
שלום. אנחנו בני זוג שאחד מהם יהודי והשני לא יהודי, התחתנו בקפריסין, חתונה אזרחית. שאלה שלי כמה זמן לוקח תהליך של התרת נישואין וכמה זה עולה בממוצע?
תודה.
08/07/2018 09:01
שלום השאלה שלי היא
אני נולדתי בצ'ילה, יחד עם הוריי ואחותי עשינו עליה לישראל ב2012 כשהייתי בן 14, ב2015 אחותי עזבה את הארץ ונותרו אני והורים בישראל לבד במצב כלכלי מאוד כבד, אני הייתי אמור להתגייס במרץ 2018 אבל טרם גיוס שלי עזבתי את הארץ לכיוון ספרד ובמהלך שהייה שלי בספרד קיבלתי אזרחות ספרדית , זאת אומרת יש לי אזרחות ציליאנית ישראלית וספרדית, אני כרגע נחשב משטמת מצהל אבל אני רוצה לחזור לישראל כי אני מאוד מתגעגע.

לסיכום
האם יש דרך כל שהי במצב שלי להסדיר המעמד הצבאי שלי בלי להיעצר בנתב"ג , האם יש בכלל אפשרות לעשות את זה בשגרירות ישראלית או בקונסוליה בספרד? או שרק בארץ ניתן לעשות את זה?

תודה
08/07/2018 16:14
שלום רב ,
צרי עמנו קשר נעזור לך לפתור את הבעיה .

בברכה,
צוות המשרד עורכי דין שרון סגל
04/07/2018 05:47
שלום רב
ברצוני לשאול האם ניתן לאשה לגבות דמי כתובתה על סמך צילומי וידאו של החתונה . זאת מאחר והכתובה המקורית אבדה ואין אפשרות להוציא העתק מהרבנות
תודה
06/07/2018 10:31
שלום רב
אפשר מהרבנות כמו כן להביא את הסרט ביחד עם העדים שהיו נוכחים בחתימה .

בברכה
צוות המשרד שרון סגל עורכי דין .
05/07/2018 12:07
אני נשואה 3 שנים +2 נסיכות צפופות מהממות(שנה ושנתיים)
הזוגיות שלי ידעה עליות וירידות לצערי בעיקר ירידות
במשך ה3 שנים הללו נילחמתי בשיניים לטפח את הזוגיות לשמור על משפחה נורמטיבית אבל לא משנה באיזו דרך ניסיתי ומה עשיתי בסוף יצאתי האישה הרע החולת נפש שזקוקה לפסיכיאטר ועוד ועוד צרור של ברכות
כל פעם הבלגתי וסלחתי וקיבלתי את הטענה שכשהוא כועס יוצאת ממנו מפלצת והוא לא מתכוון לכל המילים שהוא מוציא מהפה
לפניי כחודשיים אפילו קצת יותר הוא התחבר לבחור ובהרגשה שלי הרגשתי שהקשר עם הבחור הזה לא טוב כלל וכלל כשפניתי אליו ופתחתי בפניו את שאני מרגישה הוא יצא עלי ב360° בסוף הסתבר שאותו בחור הוא פגע רע ובעיקבות הקשר של בעלי איתו בעלי עשה דברים גרועים ברמה שהחלטתי שבזה הכל ניגמר ולמרות הכל בסופו של דבר סלחתי כי לא רציתי לפרק את המשפחה ולפגוע בבנותי
הגענו למצב שאין לנו איך לסיים את החודש וכל מה שקשור לכלכלת הבית קיבלתי עזרה רק מאימי היקרה בזמן שאמא שלי דואגת כל אחת לשבוע שיהיו לנו מוצרי חלב עופות מטרנות וכו' המשפחה שלו טורחת להזמין אותנו להתארח לארוחת שישי וזה תמיד מחייב אותנו לבוא עם דברים שחסר לאמא שלו או לאחותו וגם על זה הבלגתי הגענו למצב שאין לנו כבר 3 חודשים איך לשלם שכירות וניפנפו אותנו מהדירה אני עברתי לאמא שלי והוא עבר לאחותו(הוא מסוכסך עם המשפ' שלי) אחותו ואמא שלו גרות באריאל כשכל המשפחה שלי גרה בגבעת שמואל
לא רציתי ולא הסכמתי לעבור לאריאל והחלטנו שתקופה נחיה בהפרדה על מנת שנוכל לבנות ולהיבנות
ובסוף בעלי ואחותו לחצו עלי לעשות את הצעד שכ"כ חששתי וניסיתי להימנע ממנו ולעבור לאריאל למרות שביקשתי והתחננתי שלא יאיצו ולא ילחצו ויתנו לי את הזמן שלי
כ"כ רציתי לתקן ולבנות את הזוגיות שלנו שהסכמתי ללכת על כל הקופה למרות הפחדים שלי ובסופו של דבר בפחות משבועיים מצאתי את עצמי מגורשת ומושפלת עם דמעות בעיניים
זה קרה בדיוק לפניי יומיים
ומאותו הרגע החלטתי שפה ניגמרו הצאנסים וההזדמנויות החלטתי שמגיע לי חיים טובים יותר
אבל...ויש אבל גדול בעלי ואחותו מאיימים עלי שהם יעשו הכל בכדי לקחת את הבנות ממני אני מטופלת ברווחה בעקבות המצב הכלכלי שניכנסתי אליו(בעלי דאג לסבך אותי יופי טופי) ולמרות שהעוסית שלי הסבירה לי שהכל לרעתו והדברים לא יכולים לקרות כמו שהוא רוצה עדיין קיים בי הפחד
איך מתמודדים?איך אני מצליחה לשמור על הבנות קרוב אלי הן כל עולמי?
איך מתחילים את כל התהליך של הגירושים משמרות מזונות מה קורה במידה ואין לי את האפשרות לשכור עו"ד שיוכל לנתב אותי בנכון ולא נכון בבקשה אני נואשת ועל סף התמוטטות
05/07/2018 17:13
שלום רב
את מוזמנת להגיע למשרדו לפגישה ללא התחייבות על מנת לעזור לך .
בברכה
צוות המשרד עורכי דין שרון סגל
03/07/2018 08:45
חברה שלי ואני ידועים בציבור, ומעוניינים לשחרר את הפיקדון הצבאי למטרת נישואין, תוך שמירה על סטטוס ידועים בציבור. יש לנו הסכם ממון שבקרוב נאשר אצל נוטריון.
אחרי קבלת האישור ניגש ביחד לבנקים מהם משכנו בעבר חלק מהפיקדונות.
אנו נביא איתנו את הטופס לשחרור פיקדון מהקרן לקליטת חיילים משוחררים, תעודת זהות, נספח ורשיונות נהיגה.
האם אנחנו מחסירים משהו? יש דבר שיכול למנוע את משיכת שארית הפיקדון?
01/07/2018 07:46
היי,
מתייעצת בשביל שכנה גרושה המתקיימת מקצבת נכות.
לפני כשנה וחצי בנה בן 39 התחתן עם בחורה בת 26 שנכנסה להריון לפני החתונה. הבן ביקש משכנתי לחיות אצלה בבית עד שיחסכו לרכישת בית, התינוק נולד ולאחר חצי שנה החלו בעיות בין בני הזוג הבן החליט להתגרש אך הבחורה מסרבת לתת גט ולצאת מהבית.
בדיעבד מסתבר שעוד לפני החתונה הבחורה הייתה מקליטה את הריבים בין בני הזוג שיחות שכללו את איומיו של הבן על הבחורה כי יכה את אחיה ואת אביה והייתה משמיעה לו אותם, אך כיוון שהשלימו הבן שכח לבקש מהבחורה למחוק את כל ההקלטות, לפני החתונה היא כל הזמן הייתה מתייעצת עם עו"ד בכל עניין, החליפה עבודות כל חודש, לשכנה יש עוד 2 בנות אחת לא נשואה חייה באותו הבית עם ילד. השכנה חוששת שהבית ילקח ממנה ולא יודעת איך להוציא את הבחורה מהבית.
מיותר לציין כי הבן לא רצה להינשא לבחורה אך בשביל לקחת אחריות על מעשיו ואיומי הבחורה שתתבע אותו על עוגמת נפש וכנראה בגלל ההקלטות שהיו ברשותה התחתן איתה וכיום ההשלכות הן:
היא לא עובדת.
כל ההוצאות של הבית הן על שכנתי. האם היא יכולה לדרוש מהבחורה לעזוב את הבית?
האם הבחורה יכולה לתבוע משהו מהדירה?
01/07/2018 07:09
היי,

אני מעוניינת לפתוח תיק בבית משפט לענייני משפחה. יש משמעות לכך שעדיין אין לי עורך דין? האם מומלץ לקחת עורך דין לפני תחילת הליך זה או שניתן לפחות להתחיל בלי?
מציינת כי אין באפשרותי לשכור עורך דין בשלב זה.

ישנן השלכות לכך אם אקבל עורך דין מטעם בית המשפט לגביי זכויותיי או שעדיף לקחת עורך דין באופן פרטי?

אני במקור מירושלים. התחתנתי ועברתי לפני שנתיים וחצי לקריות.

יש לנו ילד משותף. מה הסיכויים שלא אוכל לחזור לעיר מגוריי?
מציינת כי אין לי שום תמיכה כלכלית כאן,נפשית ופיזית (מעט מאוד).

וכאן אני מחזירה לשאלה האם אני אצטרך לקחת עורך דין באופן פרטי?

תודה
30/06/2018 05:51
שלום רב.
אנו זוג פתוח ובמסגרת הסכם ממון שאנו רוצים לערוך ולהגיש לבית משפט רוצים להכניס סעיף המתייחס לסוגיה שבכותרת.
שמכיוון שאנו דוגלים במערכת יחסים פתוחה וליברלית-אין לנו בעיה עם זה שכל אחד מאיתנו יאפשר לצד השני לקיים יחסי מין גם עם פרטנר/ית אחר/ת כך שהדבר לא ייחשב כבגידה כי זה בהסכמה.האם זה אפשרי וקביל בבית המשפט?
28/06/2018 20:50
שלום, אנו בהליך גירושין לקראת משמורת משותפת מלאה במסגרת גישור. צרכי 2 ילדינו(6+) בחודש כ-2500 ש"ח. שכרי נטו 13500 ושכר אשתי כ-8500. לאחר מכירת דירתנו אנו צפויים להחזיק מעל מליון ש"ח מזומן כל אחד. האם סכום זה צריך להילקח בחשבון במסגרת איזון המשאבים וחישוב מזונות הילדים ?
תודה.
16/06/2018 19:35
האם אפשרי תקין וחוקי לעשות צוואה הדדית מודפסת של זוג נשוי שהיא נושאת את חתימת שני בני הזוג ולשמרה בבית ללא חתימת עדים או עו"ד וללא הפקדה בבית המשפט, ובבוא היום להגיש צו קיום צוואה.
17/06/2018 13:02
שלום רב ,
מומלץ לקרוא את המאמר בנושא צוואות .

בברכה,

צוות המשרד עורכי דין שרון סגל
19/06/2018 10:13
כמובן שקראתי את המאמר שלכם אבל לא מופיע שם התייחסות לצוואה הדדית.
השאלה:
1)אם זה מסמך אחד של צוואה הדדית (שני מקורות אחד לכל אחד מהם) אז הוא כנראה לא יכול להיות בכתב ידו של שניהם ביחד או רק בכתב של אחד מהם. ואם הוא מודפס ונושא חתימת שני בני הזוג אז חייב שני עדים עליו?
2)האם יכול כל אחד מבני הזוג לכתוב בכתב ידו את אותו הנוסח, לציין שזו צוואה הדדית, לחתום ולשמור במגירה וללא עדים? זה יתקבל כצוואה הדדית תקינה של בני הזוג?
תודה
25/06/2018 12:49
אם צריך עדים הם יכולים להיות סתם אנשים "מהרחוב"? או קרובים ממעגלים יותר רחוקים יכולים? (לא קרובי משפחה במעגל הראשון)
מה הפרטים והנוסח שהעדים צריכים לרשום ליד חתימתם?
תודה מראש
27/06/2018 05:50
בהחלט לא חייבים עדים .
צריך לחתום על כל עמוד ותאריך.
כמו כן להפקיד את הצוואה אצל רשם הירושות.
בהצלחה
27/06/2018 09:14
תודה על תשובתך. ואם הבנתי
אז אפשר ללא עדים אבל צריך להפקיד אצל הרשם וזה עולה אגרה וגם כל פעם שמשנים זה עוד פעם עולה אגרה ותורים.
או ללא הפקדה, אבל צריך שני עדים על שני המקורות של שני בני הזוג ואפשר לשמור בבית, אם כך מה הנוסח של העדים ומי הם יכולים או לא יכולים להיות.
תודה מראש.
26/06/2018 09:53
שלום לעורכי הדין

אני והפרוד ניגשים ביום ראשון להגיש את הסכם הגירושין שלנו, לאישור בבית הדין הרבני לצורך קבלת הגט. (ההסכם כבר אושר בבימ"ש משפחה והכל). אשמח לדעת למה לצפות, מה חשוב להביא איתי, מניסיון שלכן כמה זמן לקח מהרגע שהגשתן עד הרגע שבו זימנו אתכן לדיון לצורך הגט הסופי? בלחץ בעיקר כי ב20.07 יש פגרה ואני לא רוצה שיידחה לי הגט עד אחרי ספטמבר. ובכלל, כל טיפ בעניין יכול להיות נהדר! תודה רבה
27/06/2018 05:51
להכניס את ההסכם לבית הדין הרבני ולבקש סידור גט .
בית הדין ייתן לכם תאריך דיון על פי יומנו .
תפקידו של עורך הדין לגירושין לעזור לכם בכל זה .
בהצלחה
26/06/2018 05:21
שואלת בשביל מכרה.
היא מעוניינת להתגרש מבעלה. יש להם ילדה משותפת בת 10. הוא התגרש פעמיים ברוסיה ויש לו 5 ילדים נוספים מעל גיל 18 משני נישואים קודמים. חלקם גרים בארץ ללא אזרחות באופן לא חוקי. הוא לא מעוניין להתגרש כי לא מעוניין לשלם מזונות. כמו כן, הוא הקליט אותה ללא רצון ליידע אותה בזמן שהייתה עצבנית כדי להראות שהיא כביכול לא מאוזנת בנפשה כי הוא לא מעוניין שבתם המשותפת תשאר אצלה. כמו כן הוא רוצה שהיא תתנצר בכוח ומכריח אותה ללכת לכנסייה. היא יהודיה והוא נוצרי, יש לו אזרחות בארץ כי הוא נשוי לה.
היא פנתה לעו"ד שהציע 15,000₪ כדי להתחיל לטפל בתיק ואין לה כסף לכך. מה ניתן לעשות שהילדה תישאר אצלה ושהיא תוכל להתגרש ממנו?
22/06/2018 15:10
נפרדתי לא מזמן מבן זוגי אבי ביתי. איננו נשואים. אני מתגוררים בחול כמעט שלוש שנים, עדיין תושבי ישראל. 
הפרידה נעשתה מיוזמתי לאחר שגיליתי שאני בהריון שני ממנו. 
ההחלטה להיפרד באה מאחר ומערכת היחסים שלנו. כללה ריבים, צעקות, קללות ואלימות נפשית כל הזמן. בן זוגי מאז שאני מכירה אותו, סובל כל כמה חודשים מהתקפי דיכאון. אינו יוצא כמעט מהבית, מתלונן ומוציא עלי את תסכוליו. כל השנים הוא צרך סמים קלים מבוקר עד ערב, אך בכמה חודשים לפני הפרידה האחרונה (עזבתי את הבית מספר פעמים בעבר אך הוא הצליח לשכנע אותי בכל פעם לחזור) הוא צרך קוקאין על בסיס יומי. מה שהקצין את התנהגותו האלימה, את השפה, את האיומים וההפחדות. 
בחודש לפני עזבתי הבית היה גיהנום. לא יכולתי להיות שם. הייתי בורחת בבוקר עם הילדה וחוזרת בלילה. הוא היה מעיר אותי בבוקר לריב ולא נותן לישון.
הכל נעשה בנכוחתה של הילדה. 
החלטתי לעזוב כי באמת כל הגבולות ניפרצו, כי אני חייבת כאמא להגן על ביתי וכי אני בהריון והוא מצליח להביא אותי לכעסים וחרדות. 
מאז שנפרדנו הוא לא מרפה. הוא עקב אחרי וגילה היכן אני גרה .
 הוא מגיע אלי בכל יום בהפתעה ונכנס למרות שאני מבקשת ממנו שוב ושוב שלא יעשה כך. 
היום למשל (20.6.18) הוא הגיע לביתי 7 פעמים. כשבפעם השביעית הסתגרתי בחדר חשוך ונעלתי את הדלת ובכל זאת הוא פרץ לביתי דרך המרפסת! אמי לא מצליחה להירגע ולהרגיש בטוחה בביתי שלי.
לא מזמן הוא הוציא את כל הכסף שהיה בחשבון הבנק שלי (כ 25 אלף שח) והימר על הכל בקזינו, נשארתי עם 1000 שקלים. הוא גנב את כרטיס האשראי בלילה כשישנתי והחזיר אותו בבוקר בלי ששמתי לב. 
כמו כן, מאז שאני מכירה אותו ההתנהלות הכלכלית שלו חסרת אחריות. רוב הזמן לא עבד וכשעבד לא החזיק מעמד, השל יחסי אנוש לא טובים, זילזול, איחורים, חוסר רצינות ועוד. בזבז כספים ללא הכרה, על הרבה דברים לא נחוצים, בילויים, נסיעות וסמים. אני משלמת כל חודש חובות שלו. 
כרגע יש נגדו תביעה אודות הונאה על סך 600,000 שקלים. 
אני מגיעה לביקור בארץ בעוד 3 שבועות. אני רוצה לנטרל אותו. אני רוצה חזקה בלעדית על הילדה ועל זאת שבדרך. אני לא רוצה שהוא יוכל להחליט החלטות. מלבד הסיוטים ממנו לי ולבתי יש חיים טובים ואינני מעוניינת לחזור לארץ בקרוב. 
 רציתי לדעת מה עלי לעשות כדי שכל המשמורת תהיה שלי. אנני רוצה כסף ממנו, לא רוצה קשר אליו ולא שום דבר דרכו הוא יוכל לשלוט בי. אני רק רוצה לנטרל אותו. 
עכשיו הוא גם מאיים עכשיו שיעשה לי צו עיכוב יציאה מהארץ.
ובקיצור...
מה עלי לעשות?


20/06/2018 18:04
שלום עורך דין סגל

הגעתי אליך להתייעצות מהפרסום שלך בפייסבוק. מקווה שתוכל לתת את הדעה שלך למקרה הבא:

חברה שלי בתהליכי גירושין כבר מעל לשנה , יש חוסר הסכמה לגבי רכוש זו הסיבה שלא מתגרשים- מעבר לזה לדעתי היא גם רוצה לנקום בו כי היא לא מעוניינת להתגרש , בן זוגה לשעבר כן מזה מספר פעמיים אמרה שמגיע לו שלא יוכל לחיות ולא להתקדם . היא צעירה בת 29 עם ילד היא לא מוכנה לצאת במהלך התקופה הזו עם שום גבר אני מנסה להסביר לה שזה יעשה לה טוב עם תצא לדייטים איך אפשר לשכנע אותה ? היא צריכה להשתחרר מהפרוד שלה להתחיל חיים חדשים ולהרפות את מה שהיה מאחוריה רק ככה היא תוכל להיות אישה שלווה ומאושרת אני מסבירה לה שלנטור טינה ,להתמסכן לה זה לא עושה טוב וממרמר אותה ועם תמשיך בתור המרמור הזה שום גבר לא ירצה אותה והיא תסבול בשביל עצמה ובשביל הילד שלה . זקוקה לעצה.
18/06/2018 14:59
שלום רב

קראתי בעיון את הכתבה שלכם על הסדרת מעמד אישי.

אני רווק בן 64 רוצה להכיר בחורה מחול לנישואין והיא לא יהודיה אני דתי ורוצה להתחתן אחרי שתתגייר השאלה איך עושים את זה בצורה הכי מהירה אני מבין שגיור בחול לוקח שנה וחצי אם יקבלו אותה ובארץ בלי אזרחות זה תלוי בועדות ולא בטוח השאלה שלי אם תגיע לכאן בתור תיירת האם אני יכול לצאת איתה לקפריסין ולהתחתן בנישואין אזרחיים לצורך קבלת אזרחות והאם עם אזרחות זו אפשר להתחיל מידית בגיור ושאלה שנייה אם בת לאב יהודי ואמא גוייה יכולה להגיע כעולה חדשה. מודה על תשובתכם
19/06/2018 20:13
שלום רב
פנית למקום הנכון. נשמח לעזור לך.
משרדנו למוד ניסיון בדיוק בנושאים אלו.
פנה אלינו למשרד על מנת לקדם את הנושאים שברצונך לטפל בהם
18/06/2018 06:51
שאלות הקשורות בתשלום מזונות והוצל"פ - אם הגרוש שלי לא משלם כמה חודשים מזונות ואני פונה להוצל"פ אבל הוא לא עובד במקום מסודר חצי משרה שכיר השאר עצמאי + שחור. האם יש דרך לגבות ממנו במידה ואינו מזרים כסף לחשבון הבנק? אם עוזב את עבודתו כשכיר ועובד רק בשחור האם יש דרך לחייב אותו לשלם אם הכסף לא נכנס לבנק? אם יש לו עסק עצמאי קטן האם ניתן לעקל לו את הסחורה ובכל לטרפד את הכנסתו אם אינו מאפשר העברת כספי מזונות? הוא מפר הסגם גירושין חתום ולא משלם מזונות... אני חייבת לעשות משהו!
19/06/2018 20:12
פנית למקום הנכון. נשמח לעזור לך.
משרדנו למוד ניסיון בדיוק בנושאים אלו.
פנה אלינו למשרד על מנת לקדם את הנושאים שברצונך לטפל בהם

משרד עורכי דין שרון סגל
17/06/2018 06:50
שלום,
ברצוני לקבל דוגמאות (מספרי תיקים) של פסיקות מביה"ד הרבני בהן האשה קיבלה כתובתה, בנוסף לחלקה ברכוש המשותף. תודה.
17/06/2018 13:01
נא קראי את המאמר באתר של הכתובה

בברכה,
צוות המשרד עורכי דין שרון סגל
17/06/2018 09:27
צהריים טובים עורך דין סגל!

יש לי שאלה. בעלי עזב לפני חודש והיום גיליתי את הסיבה למה
הוא היה בקשר עם מישהי אחרת.

אשמח לדעת מה אני צריכה לעשות כדי להתגרש ומה עושה בקשר לבגידה?
17/06/2018 13:01
שלום רב ,
נא קראי לגבי בגידות במאמר הבא נא ללחוץ על הקישור למטה

בגידה בחיי הנישואין

בברכה,
צוות המשרד עורכי דין שרון סגל
12/06/2018 20:21
אני נמצא בהליך גרושים קשה כבר שנה וחצי.
זמני השהות שווים,שתי ילדים.
מיוצג סיוע גם משפחתי וגם הוצאה לפועל.
פרודתי פתחה הליך בהוצאה לפועל על משכנתא מבית שהוציאו אותי בצו ושאני מעוניין למכור אותו כמה שיותר מהר כדי שיהיה לי כסף לגדל את הילדים ,ומזכיר שוב אני בזמני שהות שווים.
בית המשפט קבע לי מזונות זמניים(ההחלטה לפני החלטת העליון) כאלו:
2500 שח מזונות ילדים.
750 שח משכנתא
1100 שח גנים ובתי ספר
המשכורת שלי 6000 שח.
זו תומרת אני צריך לשלם 4250 כל חודש ממשכורת 6000 וגם לגדל את ילדי בחצי מהזמן.
כרגע החוב הוא 35,000 שח וב24 לחודש נכנס להגבלה של חשבון בנק,אשראי ורשיון נהיגה.
לפני שבוע קבלתי חוות דעת אקטואר שבו נקבע שהיא חייבת לי 35,000 שח אבל פרודתי לא מעוניינת לקזז עם החוב.
הגשנו בקשה לפריסת חובות לפרודה עדיין אין תשובה.
כתנאי לסגירת החוב(יש חבר שמוכן לתת לי הלוואה לסגירה) מול הוצאה לפועל ,זה התחייבות לתשלום של התשלום השותף.
תחלס אני לא מבין איך זה אפשרי לשלם 4250שח על משכורת של 6000 בזמני שהות שווים,תהרגו אותי לא מבין את ההגיון.

אשמח לכל יעוץ או פתרון לנושא הסבוך. האם יש אצלכם עורכי דין שאוכל להתיעץ אתם, ושיוכלו להראות לי דרך שאני לא רואה<

בתודה פרוד בבעיה
13/06/2018 09:16
שלום רב,
משאלתך לא ברור האם ניתן לך ייעוץ משפטי או לא .
לפיכך , מציע לך להתייעץ על מנת לתת לך תשובה טובה וברורה ככל הניתן .
אתה יכול להגיע לפגישה ללא התחייבות לעזרה ראשונית בנושא .
בברכה,

שרון סגל עו"ד
: עבור אל עמוד

הליכי גירושין פורום משפחה יצירת קשר 052-2226699