הפורום הגדול בישראל לענייני גירושין ודיני משפחה - מענה משפטי בנושא צריכה עצה של עורך דין...
צריכה עצה של עורך דין - פורום גירושין ודיני משפחה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מרכז המידע להליכי
גירושין ודיני משפחה
בהנהלת עו"ד שרון סגל
בהנהלת עו"ד
שרון סגל

להתגרש בתנאים שלך! פתרונות יצירתיים בענייני משפחה
וגירושין בהתאמה אישית עבורך
תמיד למען הזכויות שלך יעוץ מומחים בנושא ירושה וצוואה
ופתרון אפקטיבי לסכסוכי ירושים
לחזק את הזוגיות! הסכם ממון הוא הבטחון שלך
לעתיד שקט ורגוע
שמירה על האינטרסים שלך! הדרך לפירוק השיתוף
בליווי משפטי אישי ובהליך מזורז
נסיון ואסטרטגיה מנצחת! הדרך המהירה והאפקטיביות
לחלק את הרכוש המשותף שלכם!
x

סיוע משפטי למתגרשים צוואות וירושות חלוקת רכוש פירוק שיתוף הסכמי ממון

פורום גירושין ודיני משפחה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
28/02/2018 14:07
שלום לכם,

אשמח לשמוע דעה של עורך דין מומחה להליכי גירושין על הסיפור חיים שלי.

אני בת 21 נשואה שנה וחצי ועומדת ללדת , אני חודש תשיעי וכנראה שהחלטנו לפרק את החבילה ולהתגרש . לא יןדעת מה לעשות עם עצמי הוא נותן לי תחושה ומאיים כל הזמן שהוא יגמור את הקשר הזה ונמאס לי שהוא מאיים עלי ועושה ממני אישה קטנה ומסכנה (ואני ממש לא אני דעתנית מאוד)
הוא חושב שבגלל שאני בהריון ולא עובדת והוא מפרנס אותי ודואג לי אז אני צריכה להשתחוות לו והוא חושב שהוא כל הזמן יכול לאיים עלי ואם נגיד אנחנו רבים סתם הוא פתאום חוסם אותי מהאוטספ(כאילו מה אתה ילד???) תתבגר אתה בן 30!!! ולא עונה לע לטלפונים יום שלם פשוט
אין לו לאן ללכת הוא עובד כמעט כל היום אז הוא מתעסק בעבודה שלו ופשוט מחליט לשגע אותי ולא לענות לי, היחס הזה מחרפן מעבר לזה הוא בסך הכל גבר טוב אנחנו פשוט לא מסתדרים ורבים המון יש בנינו אהבה גדולה מאוד אבל הפערים כבר אני לכ חושבת שאפשר להתגבר עליהם! אנחנו יכולים להתווכח ולריב מכמה מילים שהוא נפגע הוא מחליט להפוך עליי ואני פותחת עליו את הפה והוא עליי וככה זה נמשך יום יומיים שלמים ואז משלימים שוב
הוא נותן לי הכל לא מחסיר ממני כלום מפנק קונה אנחנו יוצאים ומבלים ביחד מלא ואני בכלל מקבלת כל מה שאני רוצה
פשוט הריבים הילדותיים האלה אני בכלל חושבת שאנחנו זקוקים לטיפול דחןף והוא חושב שהוא בסדר ושאני זו שצריכה טיפול לבד. אף פעם הוא לא איים בגירושין כמו היןם אבל זה הייה בצורה פוגענית במיוחד לקחתי את זה ממש קשה הוא פתאום אחרי שיצא לעבוד ולא ענה לי בכלל שרבנו מריבה קטנה וטיפשית בבוקר ואז מלחמות של מילים וקללות אז הוא אמר לי מיקודם בטלפון שהוא רוצה להתגרש ושאני יישאר אם חד הורית לבד. זה מה שמגיע לי
להיות גרושה בגיל 21 שאני בעצמי עוד ילדה
אמרתי לו אחרי כמה זמן שנרגע קצת האם באמת התכוון לזה שהוא רוצה שנתגרש ( אני יודעת שהוא מאיים סתם ואין לו שוםםםםם כוונה להתגרש ממני) הוא פשוט שרוף עליי. אבל הוא ענה לי בתגובה כזאת : נראה מה שאני יחליט״ כאילו מי אתה בכלל??? מה עשית ממני סמרטוט מה זה אני יחליט!!!! זה פשוט מחרפן ומטמטם אותי אני תלוייה בו כלכלית והוא עובד בעבודה שמרוויח המון הוא עצמאי.
אני מפונקת ולא רואה את עצמי יוצאת לעבוד בכלל.

מה אתם מציעים לי לעשות?

האמור באתר זה אינו מהווה תחליף לקבלת ייעוץ משפטי אישי.
הסתמכות על המידע באתר Divorced באחריות המשתמש בלבד!

פורום גירושין ודיני משפחה

שאלה בנושא: צריכה עצה של עורך דין - פורום גירושין ודיני משפחה

הליכי גירושין פורום משפחה יצירת קשר 052-2226699