הפורום הגדול בישראל לענייני גירושין ודיני משפחה - מענה משפטי בנושא להתגרש ממנו?...
להתגרש ממנו? - פורום גירושין ודיני משפחה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מרכז המידע להליכי
גירושין ודיני משפחה
בהנהלת עו"ד שרון סגל
בהנהלת עו"ד
שרון סגל

להתגרש בתנאים שלך! פתרונות יצירתיים בענייני משפחה
וגירושין בהתאמה אישית עבורך
תמיד למען הזכויות שלך יעוץ מומחים בנושא ירושה וצוואה
ופתרון אפקטיבי לסכסוכי ירושים
לחזק את הזוגיות! הסכם ממון הוא הבטחון שלך
לעתיד שקט ורגוע
שמירה על האינטרסים שלך! הדרך לפירוק השיתוף
בליווי משפטי אישי ובהליך מזורז
נסיון ואסטרטגיה מנצחת! הדרך המהירה והאפקטיביות
לחלק את הרכוש המשותף שלכם!
x

סיוע משפטי למתגרשים צוואות וירושות חלוקת רכוש פירוק שיתוף הסכמי ממון

פורום גירושין ודיני משפחה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
04/03/2018 16:49
אני בת 25 התחתנתי רק לפני 4 חודשים. שבוע אחרי החתונה התחילו המריבות (לפני כן יצאנו 3 שנים ותמיד היה מריבות והשלמנו והבטיח שאחרי חתונה הכל יסתדר).

בעלי המון פוגע בי יורד עלי אומר שאני כלום יורד על המשפחה שלי ... ויש ימים שהוא יותר מידי טוב זאת אומרת כשאני עושה הכל בשבילו הכלל נוא בעננים הוא רוצה שכל שישי אני יהיה בבית יבשל לו רק התחתנתי כל השבוע אני קורעת את עצמי בעבודה הוא לחוץ מאד מהכסף כל הזמן בדאגות וזה מקשה עלי מאד.. אני ובעלי לא באותה חשבון הסיבה כי אני לא מרגישה שיכולה לקנות לעצמי אני בחשבון ניפרד וכל היום שואל ויורד עלי את לא משלמת שכירות תשלמי צורח כל הזמן יורד עלי תעשי את כל הקניות של הבית תתדלקי את הרכב .... ועוד משהו גם בבית שלו הוא מסוכסך הוא מדבר לאמא ואבא שלו בצורה זוועתית שאני בוכה מיזה... הוא לא מסתדר אם אף אחד מהבית שלו וההורים שלו אנשים מדהימים נותנים לו הכל.. אני לא יודעת למה הוא מתנהג ככה איך זה מגיע ומה אפשר לעשות... במוצאש החלטתי לעזוב את הבית וחזרתי להורים שלי הוא לא מתקשר לא מתעניין כלום... השאלה אם כדי להתגרש ממנו שזה מצב שאי אפשר לשנות או .....

ועוד משהו מתחילת הנישואים הוא מאיים עלי ברבנות כל הזמן את מעצבנת אותי יאללה מחר לרבנות וכל הזמן אני צריכה להתחנף להגיד די בא נרגע הכל טוב בא ניפתור וכו ...

מה דעתכם? להתגרש ממנו?

האמור באתר זה אינו מהווה תחליף לקבלת ייעוץ משפטי אישי.
הסתמכות על המידע באתר Divorced באחריות המשתמש בלבד!

פורום גירושין ודיני משפחה

שאלה בנושא: להתגרש ממנו? - פורום גירושין ודיני משפחה

הליכי גירושין פורום משפחה יצירת קשר 052-2226699