הפורום הגדול בישראל לענייני גירושין ודיני משפחה - מענה משפטי בנושא איך אני מתמודדות איתו?...
איך אני מתמודדות איתו? - פורום גירושין ודיני משפחה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מרכז המידע להליכי
גירושין ודיני משפחה
בהנהלת עו"ד שרון סגל
בהנהלת עו"ד
שרון סגל

להתגרש בתנאים שלך! פתרונות יצירתיים בענייני משפחה
וגירושין בהתאמה אישית עבורך
תמיד למען הזכויות שלך יעוץ מומחים בנושא ירושה וצוואה
ופתרון אפקטיבי לסכסוכי ירושים
לחזק את הזוגיות! הסכם ממון הוא הבטחון שלך
לעתיד שקט ורגוע
שמירה על האינטרסים שלך! הדרך לפירוק השיתוף
בליווי משפטי אישי ובהליך מזורז
נסיון ואסטרטגיה מנצחת! הדרך המהירה והאפקטיביות
לחלק את הרכוש המשותף שלכם!
x

סיוע משפטי למתגרשים צוואות וירושות חלוקת רכוש פירוק שיתוף הסכמי ממון

פורום גירושין ודיני משפחה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
06/03/2018 11:37
אני בתהליך גירושים , הינו ביחד 6 שנים , נשואים שנתיים ויש לי בת מהממת בת 9 חודשים. בעלי לפני שנה החליט שהוא רוצה להיות עצמאי ולהיכנס לעסק קיים. העסק הוא מסעדה בקניון. אני באותה תקופה היתי בחודש 3 בהריון. סגרנו את כל הפרטים , הובטח כי הכנסה חודשית שלו תיהיה 8 אלף ומעלה, בחודש הראשון שהוא נכנס הוא כן משך משכורת והכל היה בסדר למרות השעות המטורפות שהוא עבד ואני היתי כל הזמן לבד. בחודש השני התחילו כל הבעיות, פתאום חודש אחרי חודש הוא לא מביא משכורת , מתקיימים רק מהמשכורת שלי , לאחר כמה חודשים התברר לי כי הם החליטו לשנות את כל הקונספט של המסעדה וכל הכסף הולך על שינויים. כל חודש אני רבה איתו לגבי הכסף ושהכל על הכתפיים שלי, הגעתי למצב שבחודשים האחרונים להריון היתי מאושפזת מס' פעמים ולא יכולתי להחסיר יום אחד בעבודה כי כל ההוצאות כולל הלוואה על העסק היו על הכתפיים שלי. כל מה שביקשתי ממנו שיתן לי להיות עם הילדה שלי חצי שנה בבית ואז אני יחזור לעבוד . לאחר הילדה הוא בכלל הפסיק להביא כסף ועבד בסביבות 14 שעות ביום. לא היתי לי עזרה ממנו לא בבית ולא כלכלית , בסופו של דבר נשברתי ובאוגוסט גירשתי אותו מהבית. עכשיו אני בתהליך גירושים , הוא לא משלם לי מזונות כי לטענתו אין לו מאיפה , אני נשארתי בדירה שכורה עם ילדה משלמת גם את כל החובות שנשארו בדירה. מוותרת על הכל בחיים , כולל זה שאני קונה אוכל לילדה ולעצמי מקציבה 100 שקל לשבועיים , אין לי שום תמיכה מההורים ואמא שלי לא רוצה אפילו בסופש לשמור על הילדה שאני אצא אפילו פעם אחת להתאורר. אני מרגישה אבודה לגמרי אני לבד עם הילדה , המשפחה שלו מאשימה אותי שאני תמכתי בו להיכנס לעסק , אז גם הם לא שותפים לעזרה עם הילדה. אין לי אפילו כסף לשים אותה במסגרת אני נעזרת בסבתא שלי ששומרת לי על הילדה כי אני לא יודעת מאיפה להשיג עוד כסף לגן, הוא לא בא ולא רואה את הילד. וכל פעם שאני מתעקשת שיבוא כי היא צריכה להכיר את אבא שלה , הוא תמיד מבריז לי. אני לא רואה אור בקצה המנהרה , כי אני לבד כל מה שאני רואה זה בית ועבודה , אני חושבת שאני רוצה יחסים חדשים אבל גם זה בלתי אפשרי כי אני לא יוצאת ולא יכולה לקחת בייביסיטר . אשמח לשמוע מבנות שאולי גם היו במצבי וגם אם אני יכולה להתעקש בבית משפט שהוא לגמרי לא יהיה שותף לחיים של הילדה ? כי במשך תשעה חודשים הוא ראה אותה אולי בקושי 10 פעמים.

איך אני מתמודדת איתו? מה אני אמורה לעשות בשביל לחזור לחיים נורמליים במצב קשה כזה?

האמור באתר זה אינו מהווה תחליף לקבלת ייעוץ משפטי אישי.
הסתמכות על המידע באתר Divorced באחריות המשתמש בלבד!

פורום גירושין ודיני משפחה

שאלה בנושא: איך אני מתמודדות איתו? - פורום גירושין ודיני משפחה

הליכי גירושין פורום משפחה יצירת קשר 052-2226699