הפורום הגדול בישראל לענייני גירושין ודיני משפחה - מענה משפטי בנושא אל תמהרו להתגרש......
אל תמהרו להתגרש... - פורום גירושין ודיני משפחה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מרכז המידע להליכי
גירושין ודיני משפחה
בהנהלת עו"ד שרון סגל
בהנהלת עו"ד
שרון סגל

להתגרש בתנאים שלך! פתרונות יצירתיים בענייני משפחה
וגירושין בהתאמה אישית עבורך
תמיד למען הזכויות שלך יעוץ מומחים בנושא ירושה וצוואה
ופתרון אפקטיבי לסכסוכי ירושים
לחזק את הזוגיות! הסכם ממון הוא הבטחון שלך
לעתיד שקט ורגוע
שמירה על האינטרסים שלך! הדרך לפירוק השיתוף
בליווי משפטי אישי ובהליך מזורז
נסיון ואסטרטגיה מנצחת! הדרך המהירה והאפקטיביות
לחלק את הרכוש המשותף שלכם!
x

פורום גירושין ודיני משפחה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
13/05/2018 18:20
החיים למדו אותי הרבה ולצערי הרב עברתי מספיק בחיים שני נשואים כושלים 4 ילדים שכל אחד מהן מלאך בדרכו שלו אני מלאת אהבה ואסירת תודה לאלוהים שלצידי בכל צעד וצעד החיים לא קלים לכולם אבל החוכמה היא לנווט בין הטיפות בדרך היום אתה למטה מחר למעלה החיים מלאי תהפוכות וכל אחת מהן בצבע שונה אחת ורוד אחת שחור החוכמה לראות בכל אחד מהן את חצי הכוס המלאה ולא להסתכל על החצי שאיננו
כולם רוצים שלמות שלא באמת קיימת זוגיות אהבה בריאות פרנסה
תמיד רציתי משפחה אידיליה משפחה מושלמת בעל אישה ילדים והאידיליה התנפצה לי בפנים לא פעם אלה פעמיים אבל מי אמר שמשפחה לא יכולה להתקיים אם יש אמא שמגדלת את ילדיה לבד בעשר אצבעות עם על הקושי עם המחסור עם הכעסים והפחדים אן אבא שמגדל אותם לבד לא צריך לפחד להיות לבד והאמת שאת אף פעם לא לבד שיש לך ילדים
אל תתפשרו זאת טעות אל תניחו לעבר שלכם להיות מטען חורג הוא לא הוא מטען מלא אהבה אמיתית כן טעינו אבל זה לא פוסל אותנו כהורים כחברים כבני זוג יש באנו כל כך הרבה אהבה לתת ולהציע אז שאתם פוגשים גרוש או גרושה אל תרחמו אל תשמיצו תיהיו פתוחים לקבל להקשיב כי מי יודע מה הגורל צופן לנו אף אחד לא יודע ואל תשפוט בן אדם עד שתיהי בנעליו ואמת שאני לא מאחלת לאף אחת ואחד לפרק משפחה זה הדבר הכי קשה וכואב יש הרבה על המשקל לא על כל שטות לריב לא על על שטות לקום להתגרש תתעוררו מהבועה שאתם חיים החיים שלנו לא שחור ולבן תעשו בדק בית עם עצמכם ותאהבו כל יום כאילו זאת האהבה הראשונה שלכם כאילו הבן או הבת זוג שלכם היא או הוא היחיד בעולם .

האמור באתר זה אינו מהווה תחליף לקבלת ייעוץ משפטי אישי.
הסתמכות על המידע באתר Divorced באחריות המשתמש בלבד!

פורום גירושין ודיני משפחה

שאלה בנושא: אל תמהרו להתגרש... - פורום גירושין ודיני משפחה

הליכי גירושין פורום משפחה יצירת קשר 052-2226699