הפורום הגדול בישראל לענייני גירושין ודיני משפחה - מענה משפטי בנושא בסערת רגשות וחוסר אונים...
בסערת רגשות וחוסר אונים - פורום גירושין ודיני משפחה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מרכז המידע להליכי
גירושין ודיני משפחה
בהנהלת עו"ד שרון סגל
בהנהלת עו"ד
שרון סגל

להתגרש בתנאים שלך! פתרונות יצירתיים בענייני משפחה
וגירושין בהתאמה אישית עבורך
תמיד למען הזכויות שלך יעוץ מומחים בנושא ירושה וצוואה
ופתרון אפקטיבי לסכסוכי ירושים
לחזק את הזוגיות! הסכם ממון הוא הבטחון שלך
לעתיד שקט ורגוע
שמירה על האינטרסים שלך! הדרך לפירוק השיתוף
בליווי משפטי אישי ובהליך מזורז
נסיון ואסטרטגיה מנצחת! הדרך המהירה והאפקטיביות
לחלק את הרכוש המשותף שלכם!
x

סיוע משפטי למתגרשים צוואות וירושות חלוקת רכוש פירוק שיתוף הסכמי ממון

פורום גירושין ודיני משפחה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
26/11/2018 14:26
שלום עורך דין סגל

מקווה שתוכל לתת לי חוות דעת ועצה טובה - איך להתמודד:

אחרי כמה ימים שפרקתי עם עצמי עכשיו אני פורקת את זה אל תוך המקלדת אולי אלה ההורמונים שבגללם אני לא מצליחה לחשוב בבהירות..
אני בחודש תשיעי להריוני הראשון נשואה כמעט שנה לגבר שחשבתי שהוא גבר חלומותי.
מתחילת ההריון הרגשתי שמשהו לא תקין עם בעלי ישבנו דיברנו ודיברנו תמיד זה היה בראש שלי לפי דבריו, הוא לא היה מבין שאני עייפה והיה קורא לי עצלנית אפילו לא היה מבין שאני באמת לא מרגישה טוב שיש לי בחילות שאני מקיאה בלי הפסקה כי מה לעשות שאלה חלק מתופעות הלוואי של ההריון הזה..
באמת מתחילת ההריון לא נתן לי שקט ותמיד היה רב איתי ויוצא נגדי במקום להיות איתי.
הרגשתי שמשהו לא תקין עם הגבר שאיתו התחתנתי חיטטתי לו בפייסבוק באינסטגרם בהודעות בוואטאפ הפכתי להיות אובססיבית- אך לא מצאתי כלום.
הוא היה קורא לי פרנואידית, חולת נפש..
לפני פחות מחודש שאני עדיין מרגישה שמשהו לא תקין עם בעלי ראיתי שדיבר עם איזו מישהי מהעבר שלו באינסטגרם (היא נשואה) השיחה נמחקה לי מול העיינים ידעתי שמשהו פה מסריח לא הספקתי לקרוא, מפה לשם בעלי הכחיש כול קשר לדבר ובנוסף שלחתי לה הודעה מה יש לה עם בעלי היא כמובן גם הכחישה הרגיש לי רע, בעלי מצד אחד אומר לי שדי שנמאס לו כול פעם להוכיח את עצמו ומצד שני אני יודעת מה העיניים שלי ראו ..
המתנתי לפירוט שיחות שלו (פעם ראשונה שעשיתי דבר כזה) ופשוט נחרדתי למה שהעיינים שלי רואות הם דיברו באותו היום בטלפון הוא חייג אליה מחסום כנראה כדי לתאם גרסאות.
וראיתי עוד שיחות לבחורות שונות שאני לא מכירה.
לקחתי את הטלפון שלו מנסה להיכנס לאינסטגרם פתאום אני מגלה חשבון נוסף שלו ששם הוא מנסה לדבר עם בחורות הרגשתי אייך הלב שלי נשבר לרסיסים לאט לאט אייך האמון שנתתי בו מתנפץ לי מול העיינים. כמובן צילמתי את הכול.
נכנסתי לראות דרך איזה מייל הוא מחובר שם ושם גילתי הפתעה נוספת שהגבר שלי מחובר גם לאתר הכריות בשם ״יזיזים״ פה כבר ממש נשברתי בקושי הצלחתי לנשום.
בבוקר שלחתי לו את כול התצלומים שעשיתי ואמרתי לו שיאסוף את עצמו הוא לא ידע מה לעשות והתחיל להישבע לי שלעולם לא יצא מהדיבורים האלה משהו מעבר שזה רק דיבורים שלעולם לא הלך ושכב עם מישהי אחרת שהיא לא אני מהרגע שהוא הכיר אותי כמובן שכול זה כבר לא עיניין אותי ולא ראיתי כלום חוץ מדמעות בעיינים ואייך החיים של התינוק שלי נהרסו עוד לפני שהתחילו..
הוא שאל אותי אם אני מאמינה שאפשר לתקן אמרתי לו שאני לא יודעת אייך ממשיכים מפה, הוא הבטיח לעבוד קשה ושנתגבר על הכול הוא מחק את עצמו מכול הרשתות החברתיות הבטיח שהוא מפסיק עם הכול.
הבעיה שאני לא יודעת אם עשיתי את הצעד הנכון שלא העפתי אותו ממני ההרגשה הזאת שאייך הייתי עיוורת כול כך הרבה זמן הורגת אותי אני מרגישה שאני נשרפת בתוכי, אני מאוד אוהבת אותו אבל לא יודעת אייך אפשר להמשיך מפה אם בכלל אפשר.

אני לא יודעת מה לעשות. גירושין מתבקשים אבל אני בהריון מתקדם. אוטוטו יולדת. איבדתי אמון. אני במצוקה

מה עושה אישה שהגיע למצב כזה?

האמור באתר זה אינו מהווה תחליף לקבלת ייעוץ משפטי אישי.
הסתמכות על המידע באתר Divorced באחריות המשתמש בלבד!

פורום גירושין ודיני משפחה

שאלה בנושא: בסערת רגשות וחוסר אונים - פורום גירושין ודיני משפחה

הליכי גירושין פורום משפחה יצירת קשר 052-2226699