...

Divorced

מרכז המידע להליכי גירושין ודיני משפחה
מרכז המידע להליכי גירושין ודיני משפחה

חובת יצוג

מתגרשים רק באמצעות עורך דין מנוסה!

הליכי גירושין הם שלב ביניים שעיקרו הובלת הצדדים לפרק חדש בחייהם ועיצובו.

הדרך לנקודה זו עשויה להיות מהירה ולהתנהל בדרכי נועם, או לחילופין, עלולה להסתכם במאבק משפטי מייגע, פשרות מיותרות או הסכמים המהווים פרצה לניצול ומכשולים עתידיים.

בין אם פניכם למלחמה או שלום, הרי שמוטב "להתחמש" בסיועו של אסטרטג בעל ניסיון מוכח, המכיר את החוקים על בוריים ויכול לייעץ, ללוות ולייצג אתכם בכל ערכאה.

העונה לדרישות אלו הוא עו"ד גירושין מקצועי ואנושי שביכולתו להוביל את הלקוח בהליכים מורכבים, תוך חתירה לעיגון העקרונות המוסכמים והבטחת זכויותיו.

בחירה נכונה = הצלחה בתיק!

המפתח לצליחת הליכים פורמליים ואמוציונליים של גירושין טמון בייעוץ וליווי מגורם מקצועי ואנושי כאחד. עו"ד איכותי נותן את הטון עוד משלב הייעוץ הראשוני ועד תום ההליכים באופן הבא:

– לפני התביעה.

– פגישת ייעוץ ראשונית. במהלכה מוסברים ללקוח מהן זכויותיו וחובותיו בחוק, ומהם סיכויי תביעתו והסיכונים הכרוכים בהגשתה.

– איסוף ראיות. בטרם פתיחת תיק בערכאה האזרחית או הדתית, עורך הדין ינחה את הלקוח באיסוף הראיות שיתמכו בתיקו, באופן שישמר את קבילותן בערכאה.

– בניית אסטרטגיה מנצחת. כל הנתונים והראיות שנאספו ( אסמכתאות, קבלות, הקלטות וכד') מהווים בסיס איתן בעת גיבוש האסטרטגיה. אסטרטגיה זו תכלול את עדיפות מקום התביעה- ביה"ד הרבני או ביהמ"ש לענייני משפחה, ואת אופן הגשת התביעה.

– משלב התביעה ועד תום ההליכים.

– ניסוח כתבי טענות ועריכתם באופן שלא "יכבול" את התובע מלהרחיב דרישותיו בסוגיה הנדונה.

– ייצוג רהוט, שוטף והולם בע"פ ובכתב. עורך דין גירושין מנוסה ידע כיצד לשטוח את טיעוני התביעה/ ההגנה באותה רמה בה העלה אותם על הכתב בעת ניסוח כתבי הטענות.

– אף טיעון לא מוחמץ. האסטרטגיה נבנית עד לרמת היקף הזמן המוקצה לכל טיעון. למרות העמידה האיתנה על כל טיעון וטיעון, עו"ד מנוסה יעשה זאת מבלי ליצור עויינות מצד הערכאה כלפיו.

– גמישות ויצירתיות. עו"ד מקצועי, בעל ניסיון רב בהופעות בין כותלי ביהמ"ש, ידע לגבש פתרון מהיר ויצירתי, בזמן אמת, במקרה של אירועים בלתי צפויים.

– הידברות ומו"מ לגיבוש הסכם. עו"ד שיזהה אפשרות לגיבוש הסכם יסייע בגיבושו ועריכתו בצורה יסודית ומקיפה.

הצלה מ"מלכודת דבש"

ליווי משפטי מקצועי ימנע מהלקוח את הנפילה לתוך מלכודת הגירושים האידיאליים. זו מיוחסת להטבת התנהגות בן/ בת הזוג, בצורה שאינה אופיינית, בעת הליכי הגירושין.

די בחוסר ערנות רגעי לשם אובדן היתרון בתיק, דבר הבא לידי ביטוי בין השאר במקרים הבאים:

– החלשת עילת התביעה המבוססת על דפוס התנהגות הצד שכנגד. למשל, היענות לקיום יחסי אישות עם מי שלפנים שלל זאת מבן/ בת הזוג כאמצעי למזעור עילת התביעה והצגתה  כבלתי כנה.

– מינוף סמוי לתביעות הנכרכות. אם הלקוח לא הבחין במתק שפתיים שעיקרו מינוף תביעת המזונות, חלוקת הרכוש או משמורת הילדים, הרי שהבחנה ב-ניואנסים התנהגותיים והגנת הלקוח מפניהם היא מעלתו של עו"ד מיומן.

– איפוק מדומה. כל חשיפה של כוונת גירושין בטרם איסוף הנתונים והראיות הנחוצים לתביעה עלול להסתכם בהעלמת נתונים ורכוש למרות האיפוק המוצג כלפי חוץ.

המאמר נכתב על ידי משרד עו"ד שרון סגל – מומחה לגירושין ודיני משפחה.

אם החלטת להתגרש ומכל סיבה שהיא, התחנה הראשונה צריכה להיות פגישה עם עו"ד מקצועי, בעל ניסיון בדיני משפחה. למעשה, בהחלט לא מומלץ לפתוח בהליכים לפני קבלת יעוץ אישי ובחירת עו"ד שייצג אותך…

משרדנו סניף מרכזי נתניה – מגדל סוהו קומה 4 ( רח מפי 5 נתניה)

סניף מרכז – מגדל התאומים 2 קומה 13 ( רח' זבונטסקי 35 ר"ג )

צור קשר לייעוץ ופרטים נוספים:

שתף כתבה זו:

Facebook
WhatsApp
Email
LinkedIn

מאמרים קשורים

עורך דין גירושין רעננה
עורך דין גירושין רעננה

עורך דין גירושין רעננה שרון סגל גם אדם שיוזם גירושין מתוך הבנה שאין טעם להמשיך בחיים המשותפים, וגם מי שהתהליך

צור איתנו קשר

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.