הפורום הגדול בישראל לענייני גירושין ודיני משפחה - מענה משפטי בנושא מבקשת להתייעץ עם עורך דין...
מבקשת להתייעץ עם עורך דין - פורום גירושין ודיני משפחה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מרכז המידע להליכי
גירושין ודיני משפחה
בהנהלת עו"ד שרון סגל
בהנהלת עו"ד
שרון סגל

להתגרש בתנאים שלך! פתרונות יצירתיים בענייני משפחה
וגירושין בהתאמה אישית עבורך
תמיד למען הזכויות שלך יעוץ מומחים בנושא ירושה וצוואה
ופתרון אפקטיבי לסכסוכי ירושים
לחזק את הזוגיות! הסכם ממון הוא הבטחון שלך
לעתיד שקט ורגוע
שמירה על האינטרסים שלך! הדרך לפירוק השיתוף
בליווי משפטי אישי ובהליך מזורז
נסיון ואסטרטגיה מנצחת! הדרך המהירה והאפקטיביות
לחלק את הרכוש המשותף שלכם!
x

סיוע משפטי למתגרשים צוואות וירושות חלוקת רכוש פירוק שיתוף הסכמי ממון

פורום גירושין ודיני משפחה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
12/03/2018 07:55
אני גרושה כבר שנתיים ויש לי 3 ילדים קטנים ( 6,4 ,3). יש מלא סיבות למה התגרשתי אבל מה שקרה הוא שלפני הגירושין גיליתי שבמשך 2 שנים הוא צילם מה שקרה בבית, הקליט אותי ועוד.. על מנת שיהיה לו אולי כוח.. אולי להראות שאני אמא מתעללת.. חחח.. צועקת על הילדים.. הסכמתי למשמורת משותפת. הסכמתי להכל.. רק שיילך. הדירה היא שלי ויכולתי למצוא עצמי במצב בו הוא נשאר פה.. לא רציתי מלחמות, רציתי שלילדים תהיה מראה של קשר שנגמר יפה. הוא התעקש על משמורת משותפת ברמה של חלוקת ימים ושעות... אמממממ... הוא לא קיים את חלקו, כל השנתיים הילדים לא ישנו אצלו, לא אכלו אצלו... ועוד.. הוא טיפוס מאוד מניפולטור.. אצלו אנשים הם חפצים. יש שימוש טוב.. אין שימוש.. ביי. לפני 3 חודשים הוא נפצע בתאונת דרכים ןלאור זה שאין לנו משפחה מורחבת הכנסתי אותו לביתי וטיפלתי בו, לפני חודש וחצי עבר ניתוח בגב. הייתי איתו.. אבל... הוא היה בלתי נסבל.. גם ככה הוא שייח סעודי ( מצטער גברים.. הכוונה לא להעליב...) אז כל דבר הוא רוצה באותו רגע, צעק, קילל.. ותמיד אני לא בסדר. פתאום קלטתי שאני באותו סרט לפני הגט. שבוע שעבר הוא התעצבן... כי רצה לישון בבוקר ולא היה יכול כי היה רעש בבית.. מה לעשות 3 ילדים קמים.. ןאז החליט שאני נבלה שמרררת לו את החיים. ברגע זה גירשתי אותו מהבית.. אבל מה.. מאותו יום. הוא החליט לקחת את הילדים.. הוא עלה איתם לבית שלא ניקה למעלה משנה, הוא נרדם כשהילדים ערים.. הבן שלי אמר שהם דורכים על הגוקים וחרקים.. הוא לא מקלח אותם, לא מצחצחים שיניים, הוא לא נתן לילד לצאת למפגש כיתתי כי הוא רצה שינקה את הבית וכמובן צייר את זה שהילד לא רצה.. וודאג שהילד יתקשר כדי שתהיה הקלטה. .. אני חושבת שהבנתם עד עכשיו את המצב.. אפילו מרוב עצבים היה יום שכתבתי לו שייקח את הילדים כי הו אבא נהדר... ככה זה שמייאשים אותך. אני לא חושבת שהם צריכים לישון אצלו, הוא גם מסית נגדי.. נגד אחי, אשר עוזר לי ברמה יומית עם הילדים, בשבת לא נתן להם אוכל ושלח אותם לצהריים אליי.. ( אגב.. הוא שכר דירה 2 קומות מעליי.. וזה סיוט)... אז מה עושים ? האם שופט יקשיב לי ? האם להכנס למאבק ולפתוח מאבק משמורת ? מה טוב לילדים שלי, לאהבת חיי? אמא כאובה.

האמור באתר זה אינו מהווה תחליף לקבלת ייעוץ משפטי אישי.
הסתמכות על המידע באתר Divorced באחריות המשתמש בלבד!

פורום גירושין ודיני משפחה

שאלה בנושא: מבקשת להתייעץ עם עורך דין - פורום גירושין ודיני משפחה

הליכי גירושין פורום משפחה יצירת קשר 052-2226699